OCENA GRY
75%
16 głosów

Kolorowanka Z Minionkami

Kategoria: Kolorowanki MinionkiIlość zagrań: 5683Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka z Minionkami
Minions Coloring Book - Kolorowanka z Minionkami
Minionki to zabawne stworki które wręcz uwielbiają rozrabiać. Nie wiedzieć czemu te sympatyczne postacie bardzo chętnie pracują na rzecz najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie. Pozostawione bez kontroli potrafią siać prawdziwe spustoszenie. Jeśli jesteście fanami Minionków, a dodatkowo uwielbiacie kolorowanki to serdecznie zapraszamy Was do zagrania we wspaniałą, nową kolorowankę z Minionkami dla dzieci! W grze znajdziecie aż sześć kolorowanek z Minionkami, a każdy z nich będziecie mogli pomalować tak jak chcecie. Pierwszy obrazek przedstawia dwa Minionki, z których jeden nie wygląda na szczególnie zadowolonego. Kolejny przedstawia Minionka starającego się namalować piękny obrazek przedstawiający palmę. Ostatni z nich to stworek w popłochu uciekający z dżungli. Koniecznie pokolorujcie każdy z nich wykorzystując do tego nie tylko wyobraźnię, ale także różne kolory!
Gry podobne do Minions Coloring Book

Zagraj w grę Kolorowanka z Minionkami

260
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka z Minionkami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5683 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Minions Coloring Book - Kolorowanka z Minionkami została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5683 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki minionki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!