OCENA GRY
50%
10 głosów

Spragnione Minionki Kolorowanka

Kategoria: Kolorowanki MinionkiIlość zagrań: 4693Dzisiaj grano: 0 razy
Spragnione Minionki Kolorowanka
Minions Thirsty Coloring - Spragnione Minionki Kolorowanka
Minions Thirsty Coloring to kolejna, zabawna kolorowanka Minionków. Tym razem obrazek przedstawia dwa Minionki stojące koło pojemnika wypełnionego wodą. Jeden z nich jest strasznie spragniony i próbuje napić się wody z małego kranika znajdującego się po lewej stronie urządzenia. Minionek stojący po drugiej stronie maszyny również wygląda na bardzo spragnionego i czeka na swoją kolej. Po prawej stronie znajduje się paleta wypełniona różnymi kolorami. Za ich pomocą będziecie mogli pokolorować scenkę tak jak chcecie. Nadajcie jej trochę barw i wykorzystajcie podczas kolorowania swoją wyobraźnię. Wcale nie musicie trzymać się kolorów z filmu. Minionki wcale nie muszą być żółte. Miłej zabawy!
Gry podobne do Minions Thirsty Coloring

Zagraj w grę Spragnione Minionki Kolorowanka

261
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Spragnione Minionki Kolorowanka koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4693 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Minions Thirsty Coloring - Spragnione Minionki Kolorowanka została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4693 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki minionki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!