OCENA GRY
85%
13 głosów

Baby Hazel I Sesja Zdjęciowa

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3541Dzisiaj grano: 1 razy
Baby Hazel i Sesja Zdjęciowa
Baby Hazel Photoshoot - Baby Hazel i Sesja Zdjęciowa
Dzisiaj mała Hania dowiedziała się, że jej wujek Adam, które od pewnego czasu jest wydawcą pewnego magazynu opisującego najnowsze trendy w modzie postanowił zaprosić dziewczynkę na sesję zdjęciową. Jej zdjęcia znajdą się na okładce najnowszego numeru magazynu! Hania jest bardzo podekscytowana i już nie może się doczekać zdjęć! Ten wspaniały dzień rozpocznie się dla Baby Hazel bardzo typowo. Razem z dziewczynką rozpoczniecie przygodę w jej domu. Na razie nasza sympatyczna bohaterka nie wie co ze sobą zrobić. Pomóżcie jej zabić czas i pooglądajcie z nią telewizję. Po chwili do pokoju zawita jej królik, który będzie miał ochotę na zabawę. Po pewnym czasie zadzwoni telefon i razem z Hanią wybierzecie się do studia fotograficznego. Będziecie miały sporo zadań do wykonania. Przed zdjęciami i spotkaniem z fotografem zabierzecie dziewczynkę do garderoby aby zrobić jej makijaż i wybrać dla niej jakąś ładną sukienkę. Podczas sesji pomożecie natomiast Baby Hazel ustawiać się do zdjęć zgodnie z poleceniami fotografa. Miłej zabawy!
Gry podobne do Baby Hazel Photoshoot

Zagraj w grę Baby Hazel i Sesja Zdjęciowa

262
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Baby Hazel i Sesja Zdjęciowa koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3541 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Photoshoot - Baby Hazel i Sesja Zdjęciowa została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3541 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!