OCENA GRY
83%
18 głosów

Anna I Elsa Szycie Sukienek

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 5023Dzisiaj grano: 0 razy
Anna i Elsa Szycie Sukienek
Frozen Design Rivals - Anna i Elsa Szycie Sukienek
Anna i Elsa to dwie siostry z Krainy Lodu, które wręcz uwielbiają ze sobą rywalizować. Czasami lubią także robić sobie na złość, a prym wiedzie w tym Elsa. Czasami wykorzystuje swoją magiczną moc aby trochę wkurzyć siostrę, jednak nie zawsze magia jest jej potrzebna. Dzisiaj Elsa dowiedziała się, że Anna chce uszyć sobie sukienkę, a nawet kilka sukienek. Postanowiła, że trochę jej w tym poprzeszkadza. Podczas gry czekają na Was trzy zabawne poziomy, podczas których będziecie musiały wykazać się niezłym refleksem i nie dopuścić do tego, aby Anna przyłapała Elsę przy maszynie do szycia. W czasie gry Anna będzie zajęta szukaniem materiałów i grzebaniem w swoich szafkach pomóżcie Elsie w szyciu. Gdy tylko zauważycie nad księżniczką Anną znak zapytania od razu przerwijcie pracę przy maszynie i stańcie obok jak gdyby nigdy nic. Każdy kolejny poziom to trudniejsze wyzwanie. Anna będzie chciała uszyć jeszcze dwie sukienki, a każda z nich ma być nieco inna.
Gry podobne do Frozen Design Rivals

Zagraj w grę Anna i Elsa Szycie Sukienek

264
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Anna i Elsa Szycie Sukienek koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5023 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Design Rivals - Anna i Elsa Szycie Sukienek została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 16:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5023 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!