OCENA GRY
92%
12 głosów

Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer

Kategoria: Gry FryzjerIlość zagrań: 4673Dzisiaj grano: 0 razy
Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer
Elsa Christmas Real Haircuts - Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer
Przeurocza księżniczka Elsa z Krainy Lodu przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. W tym roku chce zorganizować dla wszystkich swoich przyjaciół i rodziny wspaniałe przyjęcie w swoim lodowym zamku. Na pewno przyjdzie na niej jej siostra Anna razem ze swoim chłopakiem, jej rodzice oraz bałwanek Olaf. Wszyscy zasiądą przy świąteczny stole i będą dzielili się opłatkiem. Pomóżcie księżniczce Elzie przygotować się do Wigilii i zróbcie jej wspaniałą fryzurę na święta! Jeśli chcecie, możecie zrobić jej czerwone pasemka. W gierce znajdziecie wszystkie przybory fryzjerskie, które na pewno bardzo Wam się przydadzą. Wykorzystajcie je aby sprawić jej nową fryzurę, a jeśli coś pójdzie nie tak i na przykład za bardzo skrócicie jej włosy zawsze możecie je odzyskać za pomocą eliksiru na porost włosów. Miłej zabawy!
Gry podobne do Elsa Christmas Real Haircuts

Zagraj w grę Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer

265
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
92
8
92%
Jeśli spodobała Wam się gra Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4673 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Christmas Real Haircuts - Kraina Lodu Świąteczny Fryzjer została dodana na Gry-24.eu 2015-08-21 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4673 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry fryzjer! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!