OCENA GRY
40%
5 głosów

Taksówkarz W Metroville

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 2476Dzisiaj grano: 0 razy
Taksówkarz w Metroville
Gangster Ace Taxi Metroville City - Taksówkarz w Metroville
Jeśli szukacie na prawdę dobrej gry taxi to Gangster Ace Taxi na pewno Was nie zawiedzie. To świetna i rozbudowana gra w której znajdziecie wiele dodatkowych atrakcji. Pracę rozpoczynamy jako początkujący taksówkarz, posiadający dość stary i niezbyt szybki samochód. Pierwsze kursy pozwalają nam zarobić pieniądze potrzebne na udoskonalenie auta, a znacznie później możemy pozwolić sobie na kupno lepszej taksówki. W dowolnym momencie możemy przerwać przewożenie pasażerów i wrócić do garażu, w którym zainstalujemy nowe części i ulepszymy nasze auto. Sama gra polega na szukaniu pasażerów oczekujących na podwózkę. Jeździmy po mieście i rozglądamy się po chodnikach. Oczywiście możemy również korzystać z minimapy, na której oznaczono pasażerów. Gdy zabierzemy do auta klienta musimy zawieźć go do miejsca do którego chce się dostać. Życzymy miłej zabawy i koniecznie zagrajcie także w inne gry taxi na gry-24.eu!
Gry podobne do Gangster Ace Taxi Metroville City

Zagraj w grę Taksówkarz w Metroville

266
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
40
60
40%
Jeśli spodobała Wam się gra Taksówkarz w Metroville koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2476 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Gangster Ace Taxi Metroville City - Taksówkarz w Metroville została dodana na Gry-24.eu 2015-08-25 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2476 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!