OCENA GRY
75%
16 głosów

Kolorowanka Elsy I Olafa

Kategoria: Kolorowanki Kraina LoduIlość zagrań: 7423Dzisiaj grano: 2 razy
Kolorowanka Elsy i Olafa
Elsa Olaf Coloring - Kolorowanka Elsy i Olafa
Przepiękna kolorowanka oparta na filmie Kraina Lodu Disneya, w której spotkacie piękną księżniczkę Elsę, oraz bałwanka Olafa. Wygląda na to że słońce mocno przygrzało, ponieważ księżniczka Elsa musiała wyczarować dla śniegowego bałwanka chmurkę, z której z wolna pada śnieg. Nasza królowa śniegu ubrana jest w piękną sukienkę, której jednak brakuje kolorów. Na pewno pięknie pokolorujecie nie tylko sukienkę Elsy, ale także resztę elementów na scenie. Wybierzcie kolory dla Olafa, ponieważ bałwanek wcale nie musi być biały. Jeśli lubicie kolorować to koniecznie zagrajcie także w nasze inne kolorowanki!
Gry podobne do Elsa Olaf Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Elsy i Olafa

267
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Elsy i Olafa koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7423 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Olaf Coloring - Kolorowanka Elsy i Olafa została dodana na Gry-24.eu 2015-08-31 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 7423 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!