OCENA GRY
80%
201 głosów

Ucieczka Ze Świątyni

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 41343Dzisiaj grano: 0 razy
Ucieczka ze Świątyni
Lego Ninjago Ninjago Rush - Ucieczka ze Świątyni
Lego Ninjago: Ninjago Rush to najnowsza gra z bohaterskimi wojownikami ninja znanymi z serialu Mistrzowie Spinjitzu! Tym razem będziecie musieli wykazać się niezwykłą zręcznością, sprytem i szybkością! Nasz ninja ma tylko minutę na wydostanie się z pewnej starej świątyni. Gdy wzejdzie słońce zginie. Rozpocznijcie zwariowany bieg z przeszkodami i pomóżcie mu dostać się do wyjścia. Razem z bohaterem Ninjago będziecie musieli pokonać cały system tuneli, pokonać wiele pułapek i unieszkodliwić kilku wrogów, którzy staną Wam na drodze. Przez cały czas będziecie wspinali się w górę po kolejnych platformach. Nie zawsze będziecie mogli skorzystać z drabiny, jednak nasz wojownik ninja świetnie radzi sobie z odbijaniem się od ścian. Podczas gry będziecie mogli sprawdzić swoje siły i poczuć się jak prawdziwy Mistrzowie Spinjitzu! Sprawdźcie ile czasu zajmie Wam wydostanie się ze świątyni, a następnie zagrajcie jeszcze raz i postarajcie się pobić swój rekord!
Gry podobne do Lego Ninjago Ninjago Rush

Zagraj w grę Ucieczka ze Świątyni

268
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Ucieczka ze Świątyni koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 41343 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Ninjago Rush - Ucieczka ze Świątyni została dodana na Gry-24.eu 2015-09-01 o godzinie 21:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 41343 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!