OCENA GRY
81%
335 głosów

Trening Wojowników Ninja

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 63928Dzisiaj grano: 3 razy
Trening Wojowników Ninja
Lego Ninjago Ninjago Rush - Trening Wojowników Ninja
Ninjago Rush to ciekawa gra platformowa oparta na serii klocków Lego. W poprzedniej części Ninjago Rush Airjitzu Escape waszym zadaniem było wydostanie się ze starej świątyni. Tym razem pod okiem mistrza Wu rozpoczniecie trudny trening, podczas którego będziecie mogli szkolić każdego z mistrzów Spinjitzu. W grze spotkacie takich bohaterów jak Kai, Cole, Lloyd, Zane oraz Jay. Trening musi odbyć każdy z nich, ponieważ po jego zakończeniu odbędzie się turniej, który wyłoni najlepszego wojownika ninja z całej ekipy. Podczas szkolenia na placu treningowym razem z wybranym wojownikiem będziecie zmagali się z rozmaitymi przeszkodami. Głównym celem jest dotarcie do końca poziomu, jednak podczas przemierzania misji ważne jest również zebranie wszystkich błyskawic. Rozmieszczono je w różnych miejscach i niełatwo będzie się do nich dostać. Musicie pokonać błotniste tereny, wspinać się po drabinach, unikać sprytnych pułapek w postaci kolców i spadających głazów, odbijać się od ścian i przejść przez walące się mosty. Na pewno świetnie sobie poradzicie, więc wybierzcie swojego ulubionego bohatera i rozpocznijcie trening!
Gry podobne do Lego Ninjago Ninjago Rush

Zagraj w grę Trening Wojowników Ninja

269
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
19
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Trening Wojowników Ninja koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 63928 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Ninjago Rush - Trening Wojowników Ninja została dodana na Gry-24.eu 2015-09-02 o godzinie 10:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 63928 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!