OCENA GRY
100%
3 głosy

Latanie Samolotem Nad Drogą

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 1793Dzisiaj grano: 0 razy
Latanie Samolotem nad Drogą
Airplane Road - Latanie Samolotem nad Drogą
Następna, fantastyczna gra o wyścigach samolotowych okraszona piękną, trójwymiarową grafiką. Z pewnością zdążyliście się już domyślić, że naszym samolotem będziemy latali nad drogą przeznaczoną dla samochodów. Przemieniono ją jednak w powietrzny tor dla samolotów. W wyścigu udział wezmą również inni piloci, którzy będą chcieli popisać się swoimi umiejętnościami podczas zmagań. Sterujesz dwupłatem wyposażonym w potężny silnik. Lecąc bardzo nisko musisz przelatywać przez zawieszone and drogą okręgi i prawidłowo pokonywać wszystkie zakręty. Jazda samochodem jest znacznie bezpieczniejsza, jednak samolot zawieszony na tak małej wysokości narażony jest na wielkie niebezpieczeństwo. Dlatego skup się na sterowaniu i nie uderz w inny samolot lub jedną z przeszkód znajdujących się na trasie!
Gry podobne do Airplane Road

Zagraj w grę Latanie Samolotem nad Drogą

27
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Latanie Samolotem nad Drogą koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1793 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Airplane Road - Latanie Samolotem nad Drogą została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1793 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!