OCENA GRY
72%
72 głosów

Wężonowie Ninjago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 25763Dzisiaj grano: 0 razy
Wężonowie Ninjago
Ninjago Snake Tribes - Wężonowie Ninjago
Prawdziwy Mistrz Spinjitzu musi doskonale znać swojego wroga i wiedzieć o nim więcej niż on sam. Dzięki znajomości mocnych i słabych stron przeciwnika wojownik ninja jest w stanie pokonać każdego przeciwnika i zaatakować go w jego najsłabszy punkt. Z pewnością wiecie, że do grona sług mrocznego władcy zaliczają się również wężonowie. Istnieje kilka wężowych plemion, a każde z nich jest na swój sposób unikalne. Dzisiaj sprawdzicie swoją wiedzę na temat wężoną i postaracie się dopasować każdego węża do odpowiadającego mu symbolu plemienia. Wykorzystajcie swoją znajomość świata mistrzów Spinjitzu i posortujcie wrogów zgodnie z ich przynależnością plemienną. Musicie przeciągać postacie na odpowiadające im symbole i nie pozwolić na to, aby dolne pole gry się zapełniło. Jeśli Wam się nie uda przegracie. W grze istnieje możliwość wpisania się na listę najlepszych graczy!
Gry podobne do Ninjago Snake Tribes

Zagraj w grę Wężonowie Ninjago

270
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
72
28
72%
Jeśli spodobała Wam się gra Wężonowie Ninjago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 25763 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Snake Tribes - Wężonowie Ninjago została dodana na Gry-24.eu 2015-09-03 o godzinie 14:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 25763 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!