OCENA GRY
92%
13 głosów

Mycie Radiowozu Karetki I Wozu Strażackiego

Kategoria: Gry StrażackieIlość zagrań: 5241Dzisiaj grano: 0 razy
Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego
Emergency Car Wash - Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego
Zapraszamy Was do zagrania w rewelacyjną grę, która będzie polegała między innymi na myciu, naprawianiu i dekorowaniu kilku samochodów służb porządkowych. Znajdziecie w niej dwa radiowozy policyjne, dwa samochody straży pożarnej oraz karetkę. Każdy z wymienionych pojazdów będziecie mogli dokładnie umyć w garażu, a następnie wyruszyć nim na jedną z misji. Gdy wybierzecie straż pożarną będziecie musieli ruszyć do akcji i ugasić pożar szalejący w jednym budynku. Karetką z kolei wyruszycie na akcję polegającą na uratowaniu przechodnia, który uległ poważnemu wypadkowi. Wypróbujcie każdy z pojazdów i sprawdźcie, jakie misje się za nimi kryją! Gdy po misji wrócicie do garażu będziecie mogli naprawić samochód w warsztacie i trochę zmienić jego wygląd modyfikując kilka różnych elementów.
Gry podobne do Emergency Car Wash

Zagraj w grę Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego

271
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
92
8
92%
Jeśli spodobała Wam się gra Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5241 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Emergency Car Wash - Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego została dodana na Gry-24.eu 2015-09-06 o godzinie 10:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 5241 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry strażackie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!