OCENA GRY
79%
66 głosów

Lego Spiderman Bieg Przez Miasto

Kategoria: Gry ZręcznościoweIlość zagrań: 16706Dzisiaj grano: 1 razy
Lego Spiderman Bieg przez Miasto
Lego Ultimate Spider Man - Lego Spiderman Bieg przez Miasto
Przenieście się do świata gry Lego Spiderman i ruszajcie razem z klockowym człowiekiem pająkiem na kolejną, niebezpieczną misję. Podczas gry będziecie musieli pomóc Spidermanowi pokonać wiele różnych przeszkód czekających na niego na ulicach miast. Musicie przez cały czas trzymać rękę na pulsie i bardzo szybko reagować na zagrożenia. Dopilnujcie, aby nasz bohater nie wpadł w żadną dziurę, nie zatrzymała go żadna ściana ani żaden przeciwnik. Oczywiście podczas gry będziecie mogli wykorzystać jego umiejętności wystrzeliwania z ręki pajęczyny. Dzięki niej wepniecie się do trudno dostępnych miejsc i nie raz uratujecie skórę bohaterowi Marvela!
Gry podobne do Lego Ultimate Spider Man

Zagraj w grę Lego Spiderman Bieg przez Miasto

273
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Spiderman Bieg przez Miasto koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 16706 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ultimate Spider Man - Lego Spiderman Bieg przez Miasto została dodana na Gry-24.eu 2015-09-10 o godzinie 17:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 16706 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry zręcznościowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!