OCENA GRY
83%
122 głosów

Lego Żółwie Ninja Trening

Kategoria: Gry LegoIlość zagrań: 19540Dzisiaj grano: 6 razy
Lego Żółwie Ninja Trening
Lego Turtles Ninja Training - Lego Żółwie Ninja Trening
Lego Żółwie Ninja to niesamowita seria klocków Lego o przygodach czterech, zwariowanych żółwi uwielbiających pizzę. Wśród bohaterów których spotkacie w grze nie zabraknie Leonardo, Rafaela, Michelangelo oraz Donatella. Każdy z nich będzie musiał udowodnić mistrzowi Splinterowi, że nadal potrafi walczyć i świetnie radzi sobie z różnymi broniami. Każdy z żółwi ninja musi podczas treningu popisać się swoimi umiejętnościami. Waszym zadaniem będzie bezbłędne powtórzenie sekwencji różnych ciosów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie pomylicie się podczas naciskania klawiszy nasz bohater wykona całą serię uderzeń, kopnięć i innych sztuczek, a czasami nawet rozbije ekran kamery. Jeśli podobała Wam się gra koniecznie zajrzyjcie do naszej kategorii z grami Lego i zagrajcie w każdą z nich!
Gry podobne do Lego Turtles Ninja Training

Zagraj w grę Lego Żółwie Ninja Trening

274
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Żółwie Ninja Trening koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 19540 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Turtles Ninja Training - Lego Żółwie Ninja Trening została dodana na Gry-24.eu 2015-09-10 o godzinie 17:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 19540 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!