OCENA GRY
74%
191 głosów

Lego Dinozaury Park Jurajski

Kategoria: Gry DinozauryIlość zagrań: 21753Dzisiaj grano: 0 razy
Lego Dinozaury Park Jurajski
LEGO Jurassic World - Lego Dinozaury Park Jurajski
Przenieś się do świata klocków Lego, w którym staniesz się wielkim dinozaurem zamieszkującym pewną wyspę. Znajduje się tam park jurajski, w którym naukowcom udało się przywrócić do życia dawno wymarłe dinozaury. Ty wcielisz się w wielkiego, klockowego Tyranozaura, przynajmniej na samym początku gry. Wraz z kolejnymi osiągnięciami odblokujesz następne dinozaury, by wraz z nimi przemierzać wyspę i spróbować uciec z parku. Gdy rozpoczniesz grę zauważysz, że znajdujesz się za ogrodzeniem obok którego przechadzają się ludziki Lego wyposażone w potężne paralizatory. Wykorzystaj chwilę nieuwagi strażników i rzuć się do szalonej ucieczki! Biegnij przed siebie i staraj się zbierać kule energii. Siła naszego dinozaura będzie bardzo szybko spadać, jednak dzięki zbieranej energii będziesz w stanie ją przywracać. Jeśli nasz dinozaur całkowicie opadnie z sił zostanie schwytany i ponownie osadzony w klatce. Daj z siebie wszystko, ponieważ droga do celu jest bardzo długa i pełna niebezpieczeństw!
Gry podobne do LEGO Jurassic World

Zagraj w grę Lego Dinozaury Park Jurajski

275
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Dinozaury Park Jurajski koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 21753 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra LEGO Jurassic World - Lego Dinozaury Park Jurajski została dodana na Gry-24.eu 2015-09-11 o godzinie 14:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 21753 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry dinozaury! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!