OCENA GRY
78%
9 głosów

Kolorowanki Z Bohaterami Krainy Lodu

Kategoria: Kolorowanki Kraina LoduIlość zagrań: 5198Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu
Frozen Coloring Book - Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu
Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu to nasza najnowsza gra przeznaczona dla najmłodszych graczy, a szczególnie dla dzieci i wszystkich miłośników filmu Disney Frozen. W grze znajdziecie książeczkę pełną kolorowanek ze wszystkimi bohaterami filmu. Spotkacie w nich Annę, Elsę, Olafa, Kristoffa, Svena i inne postacie znane z filmu. Wykorzystajcie różnokolorowe kredki, farby i pędzle i postarajcie się nadać każdemu obrazkowi niesamowitych barw! Możecie pokolorować każdy obrazek, a nawet przełączać się pomiędzy nimi i kolorować kilka z nich na raz!
Gry podobne do Frozen Coloring Book

Zagraj w grę Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu

276
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5198 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Coloring Book - Kolorowanki z Bohaterami Krainy Lodu została dodana na Gry-24.eu 2015-10-07 o godzinie 17:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 5198 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!