OCENA GRY
50%
6 głosów

Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój

Kategoria: Gry ProjektowanieIlość zagrań: 1760Dzisiaj grano: 0 razy
Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój
Fashion Studio Jeans Outfit - Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój
Zapraszamy wszystkie miłośniczki gier w szycie do zagrania w naszą najnowszą grę dla dziewczyn, w której Waszym głównym zadaniem będzie zaprojektowanie i uszycie jesiennego stroju z dżinsu. Na samym początku musicie zdecydować jaki wygląd będzie miało ubranie które stworzycie. Z różnych elementów skompletujecie bluzkę, spodnie lub spódniczkę i jesienną kurteczkę. Zmieniajcie swobodnie kolejne części stroju i wybierajcie dla nich kolory! W kolejnym etapie przeniesiecie się do pracowni krawieckiej i rozpoczniecie cięcie materiału, a następnie na maszynie połączycie wszystkie tkaniny w jedną całość. Na koniec sprawdzicie jak w Waszym stroju wygląda główna bohaterka!
Gry podobne do Fashion Studio Jeans Outfit

Zagraj w grę Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój

277
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1760 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Fashion Studio Jeans Outfit - Projektowanie Ubrań Dżinsowy Strój została dodana na Gry-24.eu 2015-10-07 o godzinie 17:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 1760 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry projektowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!