OCENA GRY
81%
26 głosów

Powietrzna Walka Iron Mana

Kategoria: Gry LegoIlość zagrań: 7050Dzisiaj grano: 0 razy
Powietrzna Walka Iron Mana
Lego Iron Man - Powietrzna Walka Iron Mana
Lego Iron Man to nasza najnowsza gra dla wszystkich fanów bohaterów Lego Marvel. Tym razem naszym bohaterem będzie jeden z najbardziej znanych i lubianych superbohaterów, Tony Stark w swoim potężnym kombinezonie Iron Mana, który pozwala mu pokonywać wszelkie granice. Razem z nim wyruszycie do powietrznej walki z robotami, które zaatakowały miasto. Lecąc wysoko w górze nad budynkami będziecie zbierali monety i strącali przeciwników za pomocą energetycznych pocisków miotanych przez Waszą postać. Celem gry jest pokonanie jak najdalszego dystansu, zebranie jak największej ilości monet i rozprawienie się z jak największą ilością przeciwników.
Gry podobne do Lego Iron Man

Zagraj w grę Powietrzna Walka Iron Mana

278
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
19
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Powietrzna Walka Iron Mana koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7050 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Iron Man - Powietrzna Walka Iron Mana została dodana na Gry-24.eu 2016-01-27 o godzinie 11:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 7050 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!