OCENA GRY
50%
16 głosów

Lego Wolverine Vs Magneto

Kategoria: Gry LegoIlość zagrań: 5295Dzisiaj grano: 1 razy
Lego Wolverine vs Magneto
Lego X Men Wolverine - Lego Wolverine vs Magneto
Lego X-men: Wolverine to nasza najnowsza gra Lego dla wszystkich miłośników bohaterów Marvela. Jeśli oglądaliście film o przygodach Wolverina to z pewnością znacie postać jednego z czarnych bohaterów zwanego magneto. Swój przydomek zawdzięcza on swoim umiejętnością wpływania na metale. Sama gra to zręcznościówka, podczas której razem z Wolverinem będziecie walczyli przeciwko Magneto na złomowisku samochodów. Przeciwnik będzie starał się pokonać naszego bohatera rzucając w niego zezłomowane samochody. Wykorzystajcie jego metalowe szpony aby rozcinać samochody na kawałki i zbierajcie przy tym punkty. Dodatkowo musicie zbierać monety spadające w różnych miejscach. Oczywiście waszym zadaniem będzie przeżyć oraz zebrać jak największą ilość punktów, zniszczyć jak najwięcej aut rzucanych przez wroga i zgromadzić masę monet. Powodzenia! Koniecznie zajrzyjcie także do naszej kategorii z grami Lego i zagrajcie w tytuły z innymi bohaterami Lego Mervel!
Gry podobne do Lego X Men Wolverine

Zagraj w grę Lego Wolverine vs Magneto

279
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Wolverine vs Magneto koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5295 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego X Men Wolverine - Lego Wolverine vs Magneto została dodana na Gry-24.eu 2016-01-27 o godzinie 11:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 5295 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!