OCENA GRY
67%
3 głosy

Samochodowe Wyścigi Na Lodzie 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 1804Dzisiaj grano: 0 razy
Samochodowe Wyścigi na Lodzie 3D
Ice Racing - Samochodowe Wyścigi na Lodzie 3D
Czy graliście kiedyś w grę wyścigową, w której samochodami jeździ się po śniegu i lodzie? Jeśli nie to koniecznie zagrajcie w Ice Racing! W grze panuje piękna, zimowa auta i powoli zaczyna się ściemniać. Samochody mają problem z utrzymaniem się na drodze, szczególnie przy większych prędkościach i pokonywania zakrętów. Weźcie udział we wspaniałym, zimowym wyścigu i dajcie z siebie wszystko! Podczas gry będziecie podziwiali piękna grafikę Unity 3D i zmagali się z bardzo trudnymi trasami. W tym rajdzie biorą udział również inne samochody. Każdy kierowca chce nie tylko dojechać do mety bez stłuczki, ale również wygrać i zdobyć puchar! Czy uda Ci się zdystansować inne samochody i przejechać metą zajmując 1 miejsce?
Gry podobne do Ice Racing

Zagraj w grę Samochodowe Wyścigi na Lodzie 3D

28
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Samochodowe Wyścigi na Lodzie 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1804 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ice Racing - Samochodowe Wyścigi na Lodzie 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1804 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!