OCENA GRY
69%
13 głosów

Survival Na Wyspie 3D

Kategoria: Gry StrzelankiIlość zagrań: 1433Dzisiaj grano: 0 razy
Survival na Wyspie 3D
Army Recoup Island - Survival na Wyspie 3D
Zapraszamy Was do zagrania w świetną strzelankę 3D, w której naszym głównym zadaniem będzie przeżycie na pewnej nieprzyjaznej wyspie. Gra podzielona jest na dwa tryby. Od wyboru zależy z jakimi misjami przyjdzie nam się zmierzyć. Pierwszy z nich to tryb kampanii, w którym czeka na wam kilka różnych misji i kilka różnych zadań do wykonania. Drugi tryb to typowy survival, w którym będziemy musieli przeżyć nieustające ataki przeciwników. Będą oni bezlitośni i nie dadzą nam nawet chwili wytchnienia.
Gry podobne do Army Recoup Island

Zagraj w grę Survival na Wyspie 3D

280
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
69
31
69%
Jeśli spodobała Wam się gra Survival na Wyspie 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1433 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Army Recoup Island - Survival na Wyspie 3D została dodana na Gry-24.eu 2016-01-27 o godzinie 12:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 1433 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry strzelanki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!