OCENA GRY
75%
53 głosów

Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka

Kategoria: KolorowankiIlość zagrań: 17751Dzisiaj grano: 1 razy
Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka
Ninjago Masters of Spinjitzu Coloring Page - Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka
Jeśli podobała Wam się nasza ostatnia kolorowanka z bohaterami Ninjago, to koniecznie zagrajcie także w naszą nową grę. Ponownie przeniesiecie się do krainy Mistrzów Spinjitzu i spotkacie się z Kaia oraz Zanea. Obaj bohaterowie właśnie przygotowują się do walki z wężonami. Zane wyposażony w Shurikeny, Kai uzbrojony w miecze za chwilę rozpoczną trudny pojedynek. Waszym zadaniem będzie pokolorowaniu obu postaci. Możecie zmienić ich wygląd włącznie z najdrobniejszymi elementami, a wszystkich obiektów, które będziecie mogli pokolorować będzie ponad 100. Wykorzystajcie kredki znajdujące się na dole gry i pokolorujcie ich bronie, stroje, paski i tak dalej. Nie pozostawcie ani jednego obszaru białego!
Gry podobne do Ninjago Masters of Spinjitzu Coloring Page

Zagraj w grę Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka

284
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 17751 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Masters of Spinjitzu Coloring Page - Mistrzowie Spinjitzu Kolorowanka została dodana na Gry-24.eu 2016-01-28 o godzinie 21:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 17751 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!