OCENA GRY
74%
61 głosów

Ninjago Bitwa Na Spinnery

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 25064Dzisiaj grano: 1 razy
Ninjago Bitwa na Spinnery
Ninjago Energy Spinner Battle - Ninjago Bitwa na Spinnery
Czterej wojownicy Ninjago: Cole, Zane, Jay oraz Kai za chwilę wezmą udział w turnieju, który rozstrzygnie o dalszych losach ich świata. Na przeciw siebie staną wojownicy dobra i zła, i tylko od ciebie zależy, kto osiągnie w tym turnieju ostateczne zwycięstwo. Stoczysz bitwę każdym z czterech wojowników ninja i wykorzystasz ich spinnery podczas walki. Turniej rozegra się na płaskowyżu, na którym znajduje się owalna arena. Każdy z pojedynków polega na wyrzuceniu przeciwnika poza jej obszar. Przeciwnik musi zostać zrzucony ze skały. Na początek wybierz swojego bohatera i rozpocznij pierwszy pojedynek. Staraj się spychać przeciwnika ku krawędzi i uderzaj w niego swoim spinnerem nieustannie spychając go w przepaść. Uważaj jednak, ponieważ wężonowie również potrafią walczyć i z pewnością pokonanie każdego przeciwnika będzie nie lada wyzwaniem. Powodzenia!
Gry podobne do Ninjago Energy Spinner Battle

Zagraj w grę Ninjago Bitwa na Spinnery

286
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Ninjago Bitwa na Spinnery koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 25064 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Energy Spinner Battle - Ninjago Bitwa na Spinnery została dodana na Gry-24.eu 2016-01-31 o godzinie 10:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 25064 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!