OCENA GRY
100%
2 głosy

Wspinaczka Ze Spidermanem

Kategoria: Gry SpidermanIlość zagrań: 3218Dzisiaj grano: 1 razy
Wspinaczka ze Spidermanem
Spiderman Jump - Wspinaczka ze Spidermanem
Spiderman to bardzo znany bohater Marvela, zwany również jako Człowiek Pająk. Pod kostiumem pająka kryje się Peter Parker, które w przeszłości na skutek ugryzienia pająka uzyskał niesamowite moce, pozwalające mu nie tylko na wspinaczkę po pionowych ścianach, ale również na tworzenie sieci. Dzisiaj razem ze Spidermanem zagracie w całkiem fajną grę platformową, podczas której będziecie pomagali mu we wspinaczce po platformach. Poszczególne misje są bardzo podobne, jednak na dalszych poziomach pojawią się przeciwnicy, których będziecie musieli unikać. Wspinajcie się coraz wyżej zbierając dodatkowe punkty i dotrzyjcie na sam szczyt. W ten sposób awansujecie do kolejnych poziomów.
Gry podobne do Spiderman Jump

Zagraj w grę Wspinaczka ze Spidermanem

287
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Wspinaczka ze Spidermanem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3218 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Spiderman Jump - Wspinaczka ze Spidermanem została dodana na Gry-24.eu 2016-01-31 o godzinie 11:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 3218 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry spiderman! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!