OCENA GRY
82%
17 głosów

Zakupy Z Księżniczką Elsą

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 4363Dzisiaj grano: 1 razy
Zakupy z Księżniczką Elsą
Elsa Realife Shopping - Zakupy z Księżniczką Elsą
Księżniczka Elsa postanowiła otworzyć swój własny biznes internetowy i od pewnego czasu prowadzi go z prawdziwą pasją. Idzie jej całkiem nieźle i zarabia sporo pieniędzy. Dzisiaj razem z nią postaracie się zarobić trochę kasy na zakupy. Podczas gdy księżniczka będzie siedziała przy komputerze i pracowała, wy będziecie zbierały banknoty. Musicie się pospieszyć, ponieważ pieniądze po kilku chwilach będą znikały. Gdy już zbierzecie wystarczającą ilość gotówki razem z księżniczką wybierzecie się na zakupy do pobliskiego supermarketu, w którym wybierzecie dla niej jakieś ładne, nowe ubrania. Na sklepowych półkach znajdują się różne sukienki, modne buty, torebki, spodnie i nie tylko. Przy każdym towarze znajduje się metka z ceną. Pamiętajcie, żeby nie wydać więcej niż Elsa zarobi i zwracajcie uwagę na ceny produktów. Oczywiście zawsze możecie razem z nią wrócić do domu i zarobić trochę więcej pieniędzy.
Gry podobne do Elsa Realife Shopping

Zagraj w grę Zakupy z Księżniczką Elsą

288
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Zakupy z Księżniczką Elsą koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4363 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Realife Shopping - Zakupy z Księżniczką Elsą została dodana na Gry-24.eu 2016-01-31 o godzinie 11:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 4363 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!