OCENA GRY
60%
5 głosów

Parkowanie Autobusu 3D

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 3249Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Autobusu 3D
Bus Parking 3D World - Parkowanie Autobusu 3D
Bus Parking 3D World to najnowsza, świetna, trójwymiarowa gra w parkowanie autobusem w mieście. Ta gra z pewnością podniesie Wasze umiejętności parkowania na kolejny poziom, ponieważ cała seria trudnych zadań będzie wymagała od Was sporych umiejętności. Wykażcie się umiejętnością parkowania w trudnych i ciasnych miejscach, dojedźcie autobusem do każdego parkingu i bardzo uważajcie, aby nie uderzyć w żaden zaparkowany gdzieś samochód ani żadną przeszkodę. Dodatkowo możecie zdobyć różne, ciekawe osiągnięcia i wpisać się na listę najlepszych kierowców.
Gry podobne do Bus Parking 3D World

Zagraj w grę Parkowanie Autobusu 3D

289
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
60
40
60%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusu 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3249 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Bus Parking 3D World - Parkowanie Autobusu 3D została dodana na Gry-24.eu 2016-01-31 o godzinie 12:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 3249 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!