OCENA GRY
80%
5 głosów

Ekspresowa Jazda Taksówką

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1529Dzisiaj grano: 0 razy
Ekspresowa Jazda Taksówką
Taxi Express - Ekspresowa Jazda Taksówką
Zagrajcie w ekspresową taksówkę i wskoczcie w buty pewnego sympatycznego taksówkarza! Nasz bohater za zaoszczędzone pieniądze postanowił kupić taksówkę i rozpocząć pracę polegającą na przewożeniu pasażerów z miejsca na miejsce. Gdy tylko rozpoczniesz nowy poziom podjedź pod czekającego na rogu ulicy pasażera i ruszaj z piskiem opon na spotkanie z wieloma przeszkodami, na które natkniesz się na drodze. Za każdy kurs otrzymasz pieniądza, jednak klient na pewno Ci nie zapłaci, jeśli podczas jazdy dojdzie do niebezpiecznej stłuczki lub wypadku. Za zarobione pieniądze możesz zainwestować w swój samochód i podkręcić jego parametry, dzięki czemu taxi stanie się jeszcze szybsze! Musisz bardzo uważać podczas pokonywania krzyżówek i stosować się do wszystkich przepisów ruchu drogowego, szczególnie do stopów oraz świateł na skrzyżowaniach!
Gry podobne do Taxi Express

Zagraj w grę Ekspresowa Jazda Taksówką

29
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Ekspresowa Jazda Taksówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1529 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Taxi Express - Ekspresowa Jazda Taksówką została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 14:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1529 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!