OCENA GRY
64%
11 głosów

Wyścigi Motorów 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 3351Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi Motorów 3D
Moto Xspeed GP - Wyścigi Motorów 3D
Jeśli uwielbiacie skoki adrenaliny towarzyszące bardzo dużej prędkości i lubicie ścigać się w grach motorowych to koniecznie zagrajcie w Moto XSpeed GP! To wspaniała gra 3D, w której weźmiecie udział w motorowych wyścigach na kilku torach. Nie czekajcie dłużej, tylko uruchomcie silnik sportowego motocykla i ruszajcie na tor! Podczas każdego wyścigu musicie zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami i bardzo dużą prędkością, ale także z zawiłościami trasy i ostrymi zakrętami. Kontrolujcie prędkość i postarajcie się zostawić wszystkich swoich przeciwników w tyle. W grze istnieje dodatkowo system osiągnięć.
Gry podobne do Moto Xspeed GP

Zagraj w grę Wyścigi Motorów 3D

290
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
64
36
64%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Motorów 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3351 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Moto Xspeed GP - Wyścigi Motorów 3D została dodana na Gry-24.eu 2016-01-31 o godzinie 12:01 Jak do tej pory zagraliście w nią 3351 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!