OCENA GRY
85%
192 głosów

Wojownicy Ninjago Opętanie

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 33210Dzisiaj grano: 0 razy
Wojownicy Ninjago Opętanie
Lego Ninjago Possession - Wojownicy Ninjago Opętanie
Lego Ninjago Possession to kolejna, rewelacyjna i bardzo rozbudowana gra z Mistrzami Spinjitzu. Spotkacie w niej takie postacie jak Jay, Cole, Zane, Lloyd oraz Kai, i każdym z nich wyruszycie na trudną i niebezpieczną misję. Czeka na Was bardzo długa wędrówka przez cztery trudne poziomy. Możecie odblokować wiele dodatkowych broni, kolejne postacie wojowników i nowe światy. Musicie wykazać się umiejętnościami godnymi prawdziwych wojowników Ninjago, ponieważ tylko dzięki temu Wasza postać będzie w stanie ukończyć poziom. Poziomy są bardzo obszerne i czeka Was długa wspinaczka, walka z przeciwnikami i wspinaczka po platformach. Uważajcie na pułapki oraz przeciwników strzegących przejść.
Gry podobne do Lego Ninjago Possession

Zagraj w grę Wojownicy Ninjago Opętanie

291
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Wojownicy Ninjago Opętanie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 33210 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Possession - Wojownicy Ninjago Opętanie została dodana na Gry-24.eu 2016-02-20 o godzinie 23:02 Jak do tej pory zagraliście w nią 33210 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!