OCENA GRY
70%
10 głosów

Żółwie Ninja Powrót Króla

Kategoria: Gry Żółwie NinjaIlość zagrań: 5925Dzisiaj grano: 1 razy
Żółwie Ninja Powrót Króla
Ninja Turtles The Return Of King - Żółwie Ninja Powrót Króla
Wojownicze Żółwie Ninja powracają w nowej, świetnej grze akcji. Powrót Króla to bardzo fajna bijatyka, w której razem z wybraną przez siebie postacią z serialu rozpoczniecie walkę na miecze, oraz inne bronie z licznymi przeciwnikami. Wybierzcie żółwia którego najbardziej lubicie. Może to być Michelangelo, Donatello, Raphael lub Leonardo. Razem z nim wyruszycie na ulice miasta aby stawić czoła bandziorom panoszącym się po ulicach.
Gry podobne do Ninja Turtles The Return Of King

Zagraj w grę Żółwie Ninja Powrót Króla

292
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Żółwie Ninja Powrót Króla koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5925 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninja Turtles The Return Of King - Żółwie Ninja Powrót Króla została dodana na Gry-24.eu 2016-02-21 o godzinie 13:02 Jak do tej pory zagraliście w nią 5925 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry żółwie ninja! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!