OCENA GRY
66%
104 głosów

Biedronka I Czarny Kot Poszukiwanie Tikki

Kategoria: Gry Miraculum Biedronka I Czarny KotIlość zagrań: 5430Dzisiaj grano: 1 razy
Biedronka i Czarny Kot Poszukiwanie Tikki
Miraculous Ladybug Finding Tikki - Biedronka i Czarny Kot Poszukiwanie Tikki
Jeśli jesteście fanami lub fankami nowego serialu Biedronka i Czarny Kot, który od niedawna emitowany jest na kanale Disney Channel to koniecznie zagrajcie! Serial Miraculous Ladybug opowiada o dwójce superbohaterów, którzy dzięki swoim kwami potrafią przemieniać się w superbohaterów i w chwilach zagrożenia ruszyć do akcji. Akcja serialu ma miejsce w Paryżu i opowiada o dwójce na pozór normalnych nastolatków. Minarette oraz Adrien chodzą do tej samej szkoły, jednak nie wiedzą nic o swoich alternatywnych osobowościach. Na dodatek Minarette, nieco roztrzepana, ale niezwykle zabawna i rozrywkowa dziewczyna podkochuje się w Adrienie. W każdym odcinku możemy śledzić nie tylko zmagania bohaterów i ich walkę z przemienionymi w złoczyńców bohaterami, ale także ich miłosne rozterki i perypetie. Podczas gry Waszym zadaniem będzie odszukanie Tikki, czyli kwami Biedronki mieszkającej w jej kolczykach. Rozejrzyjcie się dokładnie po całym obrazku i postarajcie się ją znaleźć 10 razy!
Gry podobne do Miraculous Ladybug Finding Tikki

Zagraj w grę Biedronka i Czarny Kot Poszukiwanie Tikki

293
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
66
34
66%
Jeśli spodobała Wam się gra Biedronka i Czarny Kot Poszukiwanie Tikki koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5430 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Miraculous Ladybug Finding Tikki - Biedronka i Czarny Kot Poszukiwanie Tikki została dodana na Gry-24.eu 2016-03-02 o godzinie 15:03 Jak do tej pory zagraliście w nią 5430 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!