OCENA GRY
0%
2 głosy

Parkowanie Batmobilem

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1920Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Batmobilem
Batman Batmobile Parking - Parkowanie Batmobilem
Jeśli Batman należy do grona Waszych ulubionych superbohaterów to koniecznie zagrajcie w najnowszą grę z jego udziałem. Wyobraźcie sobie, że Batman niedawno stracił prawo jazdy i nie może prowadzić samochodu. To duże utrudnienie, przecież nie wyruszy ratować Gotham City na rowerze. Na szczęście może ponownie zdawać egzamin na prawo jazdy i odzyskać utraconą licencję. Razem z Batmanem wsiądziecie do jego niesamowitego Batmobilu i postaracie się wykonać 11 zadań. Każde z nich będzie polegało na ominięciu różnych przeszkód i zaparkowaniu samochodu w wyznaczonym miejscu. Uważajcie aby nie uderzyć w żaden pachołek ani inną przeszkodę na placu manewrowym!
Gry podobne do Batman Batmobile Parking

Zagraj w grę Parkowanie Batmobilem

294
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
0
100
0%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Batmobilem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1920 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Batman Batmobile Parking - Parkowanie Batmobilem została dodana na Gry-24.eu 2016-03-03 o godzinie 20:03 Jak do tej pory zagraliście w nią 1920 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!