OCENA GRY
77%
90 głosów

Lego Ucieczka Z Nawiedzonej Wyspy

Kategoria: Gry PlatformoweIlość zagrań: 11374Dzisiaj grano: 1 razy
Lego Ucieczka z Nawiedzonej Wyspy
Lego Scooby Doo Haunted Isle - Lego Ucieczka z Nawiedzonej Wyspy
Lego Scooby Doo Haunted Isle to wspaniała gra 3D oparta na serii Lego Scooby Doo. Jej bohaterami będzie cała ekipa łowców duchów, ze Skubim Du na czele. Nasi bohaterowie odnaleźli tajemniczą mapę prowadzącą do skarbu. Dodatkowo udało im się także odkryć sekretny klucz, dzięki któremu będą mogli otworzyć każde drzwi. W grze możesz wcielić się nie tylko w Skubiego, ale także w Daphne, Velmę, Kudłatego oraz Freda. Poprowadzisz każdego z bohaterów i pomożesz im w trudnej przeprawie. Czeka na Wam masa ciekawych zagadek, oraz oczywiście duchy nawiedzające wyspę.
Gry podobne do Lego Scooby Doo Haunted Isle

Zagraj w grę Lego Ucieczka z Nawiedzonej Wyspy

295
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Ucieczka z Nawiedzonej Wyspy koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 11374 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Scooby Doo Haunted Isle - Lego Ucieczka z Nawiedzonej Wyspy została dodana na Gry-24.eu 2016-03-05 o godzinie 11:03 Jak do tej pory zagraliście w nią 11374 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry platformowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!