OCENA GRY
86%
29 głosów

Lego Kraina Lodu Anna I Elsa

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 5760Dzisiaj grano: 1 razy
Lego Kraina Lodu Anna i Elsa
Elsa And Anna Lego - Lego Kraina Lodu Anna i Elsa
Lego Kraina Lodu to całkiem fajna gierka dla dziewczyn, a szczególnie dla wszystkich fanek Anny oraz jej siostry Elsy, Królwej Śniegu. W tej grze jednak obie księżniczki będą postaciami z klocków Lego. Na początku gry musicie wybrać jedną z nich. Po chwili przekonacie się, że bohaterka nie wygląda zbyt dobrze. Wygląda na to, że przytrafiło jej się coś niedobrego. Jej ubranie jest całe poplamione, a na dodatek wystają z niego same patyczki. Za pomocą różnych przyborów postaracie się doprowadzić obie klockowe księżniczki do ładu. Wyjmijcie wszystkie gałązki z ich ubrań, wymyjcie ich stroje i uczeszcie ich włosy. Jeśli spodobała Wam się ta gierka zajrzyjcie także do kategorii z grami Krainy Lodu, ponieważ znajdziecie w niej jeszcze więcej ciekawych gier z Anną i Elsą.
Gry podobne do Elsa And Anna Lego

Zagraj w grę Lego Kraina Lodu Anna i Elsa

296
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
86
14
86%
Jeśli spodobała Wam się gra Lego Kraina Lodu Anna i Elsa koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5760 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa And Anna Lego - Lego Kraina Lodu Anna i Elsa została dodana na Gry-24.eu 2016-03-05 o godzinie 18:03 Jak do tej pory zagraliście w nią 5760 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!