OCENA GRY
72%
126 głosów

Ukryte Shurikeny Lego Ninjago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 24963Dzisiaj grano: 1 razy
Ukryte Shurikeny Lego Ninjago
Lego Ninjago Hidden Shurikens - Ukryte Shurikeny Lego Ninjago
Shurikeny to śmiercionośne gwiazdki, które dawniej były wykorzystywane przez wojowników ninja. Każdy z nich składał się od 3 do dziesięciu ostrzy i służył do rzucania. Dawni wojownicy ninja nosili przy sobie dokładnie 9 takich gwiazdek, ponieważ liczba ta była uznawana za szczęśliwą, natomiast adepci trenowali ich rzucanie na tarczach w kształcie ludzi. Musieli trenować tak długo, aż każda z nich nie trafiła precyzyjnie w cel. Dzisiaj razem z wojownikami ninja z serialu Mistrzowie Spinjitzu postaracie się odnaleźć aż 45 shurikenów. Wszystkie zostały ukryte na trzech scenach z bohaterami Lego Ninjago. Za pomocą myszki oraz lupy przesuwanej po ekranie będziecie musieli zlokalizować każdą z nich. Skupcie się i znajdźcie je starając się nie klikać w niewłaściwych miejscach!
Gry podobne do Lego Ninjago Hidden Shurikens

Zagraj w grę Ukryte Shurikeny Lego Ninjago

297
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
72
28
72%
Jeśli spodobała Wam się gra Ukryte Shurikeny Lego Ninjago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 24963 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Hidden Shurikens - Ukryte Shurikeny Lego Ninjago została dodana na Gry-24.eu 2016-03-09 o godzinie 18:03 Jak do tej pory zagraliście w nią 24963 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!