OCENA GRY
73%
11 głosów

Sklep Ze Zwierzętami

Kategoria: Gry Sklep ZoologicznyIlość zagrań: 2866Dzisiaj grano: 0 razy
Sklep ze Zwierzętami
Pet Shop - Sklep ze Zwierzętami
Lucy właśnie postanowiła otworzyć swój sklep zoologiczny. To wielka miłośniczka zwierząt, a opiekowanie się nimi jest jej prawdziwą pasją. W jej sklepie klienci będą mogli kupić nie tylko różne zwierzaki, począwszy od psów i kotów, po króliki, świnki morskie i kanarki, ale również karmę dla zwierząt, klatki, poidełka, domki i wiele fajnych zabawek przeznaczonych dla czworonogów. Każdego dnia Ludy będzie musiała obsługiwać klientów przychodzących do jej sklepu ze zwierzętami. Czasami pojawi się mała dziewczynka, która wraz ze swoją mamą będzie chciała przygarnąć jakiegoś małego kotka lub szczeniaka, innym razem ktoś, kto bardzo potrzebuje nowego przyjaciela. Zadaniem Lucy będzie obsługiwanie wszystkich klientów i pomaganie im w dokonaniu właściwego wyboru. Każdej osobie będzie musiała doradzić, a następnie zaprowadzić ją do kasy i wystawić rachunek.
Gry podobne do Pet Shop

Zagraj w grę Sklep ze Zwierzętami

3
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Sklep ze Zwierzętami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2866 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Pet Shop - Sklep ze Zwierzętami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-06 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2866 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sklep zoologiczny! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!