OCENA GRY
100%
3 głosy

Symulator Jazdy Taksówką 2

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1914Dzisiaj grano: 0 razy
Symulator Jazdy Taksówką 2
Sim Taxi 2 - Symulator Jazdy Taksówką 2
Sim Taxi 2 to jeden z najlepszych symulatorów jazdy taksówką, o czym za chwilę się przekonacie. Opowiada on historię pewnego chłopca, która niedawno zdał egzamin na prawo jazdy i teraz marzy o zakupie swojego pierwszego samochodu. W salonie dojrzał piękne auto, niestety jego oszczędności nie pozwalają mu na jego zakup. Przez przypadek poznaje jednak starego taksówkarza, który jest już za stary i nie nadaje się do tej pracy. Chłopiec postanowił mu pomóc i rozpocząć swoją karierę jako kierowcy taksówki. Od tej pory będzie zarabiał pieniądze, przewoził pasażerów po mieście i gromadził fundusze na swój wymarzony samochód. Jeśli mu pomożecie i sprawdzicie się w tej pracy na pewno bardzo szybko uda mu się uzbierać potrzebną sumę pieniędzy!
Gry podobne do Sim Taxi 2

Zagraj w grę Symulator Jazdy Taksówką 2

30
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Jazdy Taksówką 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1914 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sim Taxi 2 - Symulator Jazdy Taksówką 2 została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 14:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1914 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!