OCENA GRY
0%
1 głos

Praca Taksówkarza

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1316Dzisiaj grano: 0 razy
Praca Taksówkarza
Hey Taxi - Praca Taksówkarza
Hey Taxi to kolejna gra taksówkowa, tym razem z widokiem z góry, lub jak kto woli, z perspektywy lotu ptaka. Nasze żółte auto z charakterystyczną tabliczką na dachy posłuży nam do zarabiania pieniędzy i przewożeniu klientów potrzebujących szybkiego transportu. Na każdym z poziomów znajdziesz klienta oczekującego na podwózkę. Podjedź po niego i zaparkuj na wyznaczonym miejscu. Gdy już pasażer zajmie miejsce w samochodzie ruszaj w dalszą drogę i wyjedź z obszaru misji docierając do drogi z napisem Exit. W wielu miejscach stoją zaparkowane inne samochody. Musimy jechać ostrożnie, aby w żaden z nich nie uderzyć. Bardzo duży wpływ na jazdę ma ustawienie naszych kół. Po skręceniu kierownicą koła nie cofają się automatycznie. Musimy samodzielnie skręcać kierownicą i ustawiać je w pozycji wymaganej do kolejnego manewru.
Gry podobne do Hey Taxi

Zagraj w grę Praca Taksówkarza

31
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
0
100
0%
Jeśli spodobała Wam się gra Praca Taksówkarza koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1316 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Hey Taxi - Praca Taksówkarza została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 14:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1316 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!