OCENA GRY
50%
2 głosy

Wyzwanie Dla Taksówkarza 2

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1375Dzisiaj grano: 0 razy
Wyzwanie dla Taksówkarza 2
Taxi Driver Challenge 2 - Wyzwanie dla Taksówkarza 2
Podejmij trudne wyzwanie i wskakuj w buty kierowcy żółtego Taxi! Twoim zadaniem jak zwykle będzie jeżdżenie po mieście i rozglądaniu się za pasażerami chcącym dostać się szybko w jakieś miejsce. Dzisiaj Twoją taksówką będzie piękny, żółty, sportowy samochód, pod którego maskom znajduje się potężny, podrasowany silnik! Po zabraniu pasażera dowiedź się dokąd chce dotrzeć i ruszaj w teren! Przez cały czas musisz zwracać uwagę na kondycję swojego samochodu, oraz na poziom paliwa w baku. Tylko dzięki pieniądzom zarobionym podczas pracy będziesz mógł naprawić uszkodzenia powstałe na skutek stłuczek i zatankować benzynę na miejskiej stacji paliw. Przewoź klientów i zarabiaj pieniądze. Później dzięki nim będziesz mógł kupić nową, lepszą i szybszą taksówkę!
Gry podobne do Taxi Driver Challenge 2

Zagraj w grę Wyzwanie dla Taksówkarza 2

32
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyzwanie dla Taksówkarza 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1375 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Taxi Driver Challenge 2 - Wyzwanie dla Taksówkarza 2 została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 14:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1375 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!