OCENA GRY
0%
0 głosów

Zwariowana Jazda Taksówką

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1499Dzisiaj grano: 0 razy
Zwariowana Jazda Taksówką
Cool Crazy Taxi - Zwariowana Jazda Taksówką
Cool Crazy Taxi to kolejna gra, która trafia do naszej kategorii z grami taksówkowymi. To niezwykle ekscytująca, szybka i trudna gra samochodowa, która zabierze nas do pewnego dużego miasta. Na jego ulicach panuje bardzo duży ruch, a inni kierowcy czasami starają się dojechać do celu nie bacząc na inne auta jeżdżące po ulicach. Potrafią uderzyć w nas z impetem a następnie jak gdyby nigdy nic odjechać w swoim kierunku. Jeśli chcesz zarobić pieniądze i nie rozbić swojej taksówki już podczas pierwszego zadania musisz bardzo uważać i jeździć niezwykle ostrożnie. W górnym rogu gry znajduje się mapa miasta. Zaznaczono na nich miejsca, w których stoją pasażerowie potrzebujący szybkiego transportu. Szukaj takich miejsc, by następnie jak najszybciej dowieźć ich do celu. Miejsce, w którym musisz wysadzić pasażera również zostanie oznaczone na mapie, tym razem wykrzyknikiem.
Gry podobne do Cool Crazy Taxi

Zagraj w grę Zwariowana Jazda Taksówką

33
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Zwariowana Jazda Taksówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1499 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Cool Crazy Taxi - Zwariowana Jazda Taksówką została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1499 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!