OCENA GRY
0%
0 głosów

Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1412Dzisiaj grano: 0 razy
Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D
New York Taxi License 3D - Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D
Z przyjemnością zapraszamy Was do jednej z najlepszych gier taxi wszech czasów! Pierwsza część gry nie była trójwymiarowa, jednak podbiła serca tysięcy graczy na całym świecie. Autorzy poszli z duchem czasu i postanowili stworzyć jej zupełnie nową, odmienioną i oprawioną w trójwymiarową grafikę wersje. Podobnie jak poprzednio przeniesiemy się na ulice Nowego Jorku, jednego z najbardziej znanych miast świata. W Nowym Jorku wszyscy się spieszą, to wręcz wymarzone miejsce na rozpoczęcie pracy taksówkarza. Co kawałek na rogu ulicy można spotkać osobę wołającą taksówkę. Gra będzie składała się z 18 interesujących poziomów, podczas których nie tylko zdobędziecie upragnioną licencję kierowcy taksówki, ale również zarobicie sporo pieniędzy. Ulice będą zatłoczone i czasami będziecie stali w korku, jednak taksometr przez cały czas będzie naliczał należną za przejazd sumę. W grze znajdziecie również wyzwania, takie jak jazda tyłem lub lawirowanie pomiędzy pachołkami. Pamiętajcie, aby zatrzymywać się na czerwonym świetle i przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego!
Gry podobne do New York Taxi License 3D

Zagraj w grę Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D

34
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1412 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra New York Taxi License 3D - Praca Nowojorskiego Taksówkarza 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1412 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!