OCENA GRY
74%
201 głosów

Zapomniane Miasto Nindżago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 45548Dzisiaj grano: 1 razy
Zapomniane Miasto Nindżago
Lego Ninjago Forgotten City - Zapomniane Miasto Nindżago
Lego Ninjago to chyba najbardziej poszukiwana i najpopularniejsza seria klocków Lego. Opowiada ona o czterech młodych wojownikach ninja dysponujących potężnymi, złotymi broniami. W świecie nindżago spotykamy zarówno nowoczesne miasta, jak i starożytne wioski. Świat ten został stworzony w zamierzchłych czasach przez pierwszego wielkiego mistrza Spinjitzu, który wykorzystał do tego celu cztery złote bronie - Miecz Ognia, Nunczaku Błyskawic, Kosę Ziemi oraz Shurikeny Lodu. Dzisiaj będziecie mogli przenieść się do tego niesamowitego świata i wcielić w jednego z młodych wojowników i wcielicie się w jednego z nich. Naszym bohaterem w tej grze będzie Kai, który zmierzy się z wieloma niebezpieczeństwami czyhającymi na niego w zaginionym mieście. Zmierzycie się w wieloma mrocznymi postaciami ze świata podziemi. Stawicie czoła duchom, zjawom i szkieletom i spróbujecie wykorzystać złotą broń bohatera, aby pokonać każdego wroga, który będzie miał odwagę stanąć na drodze wojownika ninja!
Gry podobne do Lego Ninjago Forgotten City

Zagraj w grę Zapomniane Miasto Nindżago

35
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Zapomniane Miasto Nindżago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 45548 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Forgotten City - Zapomniane Miasto Nindżago została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 45548 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!