OCENA GRY
82%
238 głosów

Walka Na Spinnery Lego Ninjago 2

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 40521Dzisiaj grano: 1 razy
Walka na Spinnery Lego Ninjago 2
Lego Ninjago Energy Spear 2 - Walka na Spinnery Lego Ninjago 2
Ninjago Energy Spear 2 to druga część świetnej walki na spinnery, w której będziecie mieli okazję po raz kolejny zmierzyć się w walce z odwiecznymi wrogami wojowników Nindżago - Wężonami. Wszystkie potyczki będą rozgrywały się na owalnych arenach i polegały na wypchnięciu przeciwnika, bądź kilku przeciwników poza jego obszar. Wśród postaci, które spotkacie w grze znajdziecie wszystkich czterech, głównych bohaterów. Każdy z czterech wojowników posługuje się jednym z żywiołów, i odpowiadającą mu złotą bronią. Pierwszym z nich jest Cole, ninja Ziemi będący również dowódcą całej drużyny. Kolejny ma na imię Kai - niezwykle odważny i porywczy wojownik, będący ninja ognia. Dzięki swojej wojowniczej naturze budzi strach w swoich wrogach, jednak czasami pewność siebie wpędza go w tarapaty. Kolejnym wojownikiem jest Zane - w przeciwieństwie do Kaia jest spokojnym opanowanym ninja. Jest świetnym wojownikiem, bardzo szybko się uczy i charakteryzuje się niezwykłą inteligencją - jego żywiołem jest lód. Czwartym i ostatnim wojownikiem Nindżago jest Jay - to ninja błyskawic, dzięki czemu jest niesamowicie szybki w walce. Jego głównym atutem jest wielka pomysłowość oraz poczucie humoru. Już nie raz dzięki swoim wynalazkom wybawił pozostałych wojowników z opresji. Stanowi odpowiednik MacGyver-a. Tyle na temat wojowników, czas skupić się na samej grze. Na początku musicie dokonać wyboru, którego wojownika poprowadzicie do walki. Każda z walk będzie polegała na uderzaniu przeciwnika spinnerem i wyrzucenie go z ringu. Gdy tylko przeciwnik uderzy w granicę pola wypada ze spinnera, a my odnosimy zwycięstwo. Dzięki wygranym możemy udoskonalać nasze bronie i zwiększać siłę spinnera Ninjago. Przekonacie się, że udoskonalenia okażą się bardzo pomocne w kolejnych pojedynkach, gdy przybędzie wrogów i jednocześnie będziemy toczyli walkę nie z jednym, a dwoma wojownikami!
Gry podobne do Lego Ninjago Energy Spear 2

Zagraj w grę Walka na Spinnery Lego Ninjago 2

36
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Walka na Spinnery Lego Ninjago 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 40521 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Energy Spear 2 - Walka na Spinnery Lego Ninjago 2 została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 40521 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!