OCENA GRY
74%
269 głosów

Kai I Walka Ze Szkieletami

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 48211Dzisiaj grano: 1 razy
Kai i Walka ze Szkieletami
Lego Ninjago Viper Smash - Kai i Walka ze Szkieletami
Lego Ninjago Viper Smash to jedna z najwspanialszych gier ze świata wojowników Nindżago. Podczas rozgrywki wcielimy się w postać wojowniczego Kai-a i wraz z nim stoczymy wiele walk ze szkieletami wysłanymi przez mrocznego władcę. Jeśli graliście już w Spinjitzu Smash to z pewnością dostrzeżecie sporo podobieństw pomiędzy obiema grami. Ta część jest trochę bardziej rozbudowana. Znajdziemy w niej encyklopedię broni, bazę kart oraz tryb fabularny. Na początku pod okiem mistrza przejdziecie przez krótki trening, dzięki któremu dowiecie się jak korzystać z broni, walczyć na odległość, korzystać z miecza oraz potężnych mocy żywiołów. Każdy z bohaterów posiada dostęp do unikalnych mocy oraz broni. Areną, na której będziemy toczyli pojedynki ze szkieletami jest pole podzielone na 18 kwadratów. Dziewięć z nich to obszar po którym poruszamy się naszym bohaterem. Kolejne dziewięć należy do przeciwnika. Możemy walczyć na bliską odległość zadając ciosy bronią białą, możemy rzucać w szkieletu shurikenami lub korzystać z czterech kart mocy. Pojedynki będą stawały się coraz trudniejsze. Im dalej uda nam się dotrzeć tym więcej wrogów będziemy musieli pokonać. Przekonajcie się, czy zasługujecie na miano prawdziwego wojownika światła i będziecie w stanie dzielnie bronić krainy Ninjago przez mrocnym władcom królestwa ciemności!
Gry podobne do Lego Ninjago Viper Smash

Zagraj w grę Kai i Walka ze Szkieletami

37
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Kai i Walka ze Szkieletami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 48211 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Viper Smash - Kai i Walka ze Szkieletami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 48211 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!