OCENA GRY
81%
970 głosów

Ostatnia Walka Wojowników Nindżago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 82968Dzisiaj grano: 0 razy
Ostatnia Walka Wojowników Nindżago
Lego Ninjago The Final Battle - Ostatnia Walka Wojowników Nindżago
Nieustraszeni wojownicy Lego Ninjago przygotowują się do ostatecznej walki, która rozstrzygnie o przyszłości ich świata. The Final Battle to chyba najlepsza gra z całej serii. Na pewno urzeknie Was nie tylko bardzo ładna, trójwymiarowa grafika Unity 3D, ale również mnogość różnych misji i światów, które odwiedzimy podczas naszej wędrówki. Wybierzcie jednego ze swoich ulubionych wojowników. Wśród nich znajdziecie Zane-a, Cole-a, Jay-a oraz Kai-a. Każdy z nich walczy na swój własny sposób, potrafi również korzystać ze swoich unikalnych mocy. Wśród światów, w których przyjdzie nam toczyć zmagania z licznymi wrogami królestwa ciemności znajdziemy Klasztor, Pustynię, Zamarznięte Pustkowia, Podziemia, Szczyty Drzew oraz Świątynię Światła. Każda z krain na swój sposób jest niezwykła. Na każdym z poziomów rzuci się na nas cała horda uzbrojonych w miecze wrogów. Podczas walki zbierajcie kule żywiołów, aby wcielać się w inne postacie i korzystać z ich mocy. Będziecie mogli miotać ognistymi kulami, lodem, Shurikenami, a nawet walczyć z wrogami korzystając z Nunczako. Wykorzystajcie możliwość przemienienia się w złotego ninja! Gdy tylko na górnej platformie pojawi się złoty dzwon jak najszybciej do niego dotrzyjcie. Złoty ninja jest najpotężniejszym wojownikiem ze wszystkich pozostałych postaci. Jednym ciosem powala na ziemię kilku wrogów na raz. Niestety ten czar nie trwa wiecznie i po kilku ciosów na powrót wcielamy się w Kaia, Zanea, Jaya lub Colea. Aby ukończyć misję w danym świecie i przenieść się do następnej lokacji będziemy musieli również stoczyć walkę z bossem, który zazwyczaj będzie znacznie większy od nas. Udowodnijcie, że jesteście prawdziwymi wojownikami Ninjago i nic nie jest w stanie Was zatrzymać!
Gry podobne do Lego Ninjago The Final Battle

Zagraj w grę Ostatnia Walka Wojowników Nindżago

38
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
19
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Ostatnia Walka Wojowników Nindżago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 82968 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago The Final Battle - Ostatnia Walka Wojowników Nindżago została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 82968 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!