OCENA GRY
71%
205 głosów

Smoki Krainy Lego Ninjago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 34264Dzisiaj grano: 0 razy
Smoki Krainy Lego Ninjago
Lego Ninjago Dragon Battle - Smoki Krainy Lego Ninjago
Smoki to jedna z najbardziej niezwykłych stworzeń świata Ninjago. Dzięki swoim magicznym mocą są w stanie bez przeszkód przemieszczać się pomiędzy światem Ninjago a Światem Podziemi. Jeśli znacie historię krainy, to na pewno wiecie, że cztery z tych stworzeń zostały wyznaczone przez Senseia Wu jako strażnicy czterech potężnych, złotych broni Spinjitzu. Wśród nich możemy znaleźć kilka charakterystycznych stworzeń tego gatunku. Należy do nich Ultra Smok, władający mocą wszystkich czterech smoków - Smoka Ognia, Błyskawic, Ziemi i Lodu. W serialu pojawia się również postać złotego smoka, oraz Smok Nindroid. W grze Lego Ninjago Dragon Battle to właśnie smok będzie stanowił wasze oręże. Potrafi on miotać kulami odpowiedniego dla siebie żywiołu, dzięki czemu jest niesamowicie niebezpieczny i trudny do pokonania. Na jego grzbiecie zasiądzie jeden z wojowników ninja, który poprowadzi go do boju. Zostaniemy zaatakowaniu jednocześnie z wielu stron na raz. Musimy latać naszym wielkim potworek i pilnować, aby przeciwnicy nie zdołali się do niego zbliżyć. Gdy ruszą na nas wrogowie musimy bronić się za wszelką cenę miotając w nich ognistymi kulami. Za każde celne trafienie zostaniemy nagrodzeni 100 punktami. Niektórzy wrogowie padną dopiero po kilku ciosach. W pojedynkę są niemal nieszkodliwi, jednak w większej grupie potrafią narobić niezłego zamieszania i zmusić nas do defensywy. Gra składa się z 20 świetnych poziomów, podczas których będziemy toczyli zmagania w różnych krainach rozpoczynając od spękanej od słońca pustyni.
Gry podobne do Lego Ninjago Dragon Battle

Zagraj w grę Smoki Krainy Lego Ninjago

39
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Smoki Krainy Lego Ninjago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 34264 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Dragon Battle - Smoki Krainy Lego Ninjago została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 34264 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!