OCENA GRY
83%
6 głosów

Zarządzanie Sklepem Z Lodami

Kategoria: Gry LodziarniaIlość zagrań: 2166Dzisiaj grano: 0 razy
Zarządzanie Sklepem z Lodami
Ice Cream Shop Management - Zarządzanie Sklepem z Lodami
Dzisiaj mamy dla Was kolejną, interesującą grę z gatunku gier sklepowych. Tym razem będzie to zabawa w prowadzenie lodziarni. W upalne dni nie ma niczego lepszego na ochłodę, niż pyszne lody w waflu. Klienci będą ustawiali się do kasy tworząc długie kolejki, a Ty musisz dopilnować, aby każdy z nich dostał dokładnie taki deser, jaki zamówił. Nie możesz niczego pomieszać. Dzięki chmurką, które zauważycie nad głowami przychodzących do lodziarni klientów dowiecie się, jak ma wyglądać ich deser. Wybierzcie odpowiedni wafelek, następnie jeden ze smaków, a na koniec udekorujcie deser ładną posypką! Na pewno wiesz ze swojego własnego doświadczenia, że długie czekanie potrafi strasznie zniechęcić, więc nie popełnij tego błędu i staraj się tworzyć i podawać nowe desery tak szybko jak potrafisz! Z pewnością po pewnym czasie zarobisz sporo pieniędzy, ponieważ lato to najlepszy sezon na prowadzenie takiego interesu!
Gry podobne do Ice Cream Shop Management

Zagraj w grę Zarządzanie Sklepem z Lodami

4
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Zarządzanie Sklepem z Lodami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2166 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ice Cream Shop Management - Zarządzanie Sklepem z Lodami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-06 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2166 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lodziarnia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!