OCENA GRY
70%
442 głosów

Mistrzowie Spinjitzu

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 111098Dzisiaj grano: 0 razy
Mistrzowie Spinjitzu
Lego Ninjago Spinjitzu Spinball - Mistrzowie Spinjitzu
Ekscytująca i trudna gra dla wszystkich miłośników serialu Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu! Ponownie Jay, Kai, Cole oraz Zane wyruszą do krainy ciemności, aby ratować świat Nindżago przed wysłannikami świata ciemności. Tym razem w walce pomogą im Spinnery. Za chwilę jak zwykle wybierzecie swojego ulubionego ninja i zmierzycie się z całą masą rewelacyjnych misji przygotowanych dla Was przez autorów gry. Jak już wspomnieliśmy, tym razem naszym głównym środkiem lokomocji będzie wirujący Spinner. Dzięki niemu będziemy w stanie poruszać się po poziomach. Gra przypomina trochę bardzo nietypowy Flipper. Gdy klikniemy na naszym ninja i pociągniemy myszkę pojawi się strzałka wskazująca kierunek, oraz siłę rzutu Spinnera. Mamy jedynie kilka rzutów, więc musimy dobrze je wykorzystać. Głównym celem gry jest dotarcie do otworu oznaczonego znakiem X. Dostępu do niego będą broniły szkielety, wężonowie, piraci, kamienna armia oraz inne, czarne charaktery. Wykorzystajcie swoją pomysłowość i znajdźcie sposób na dotarcie do wyjścia. Przy okazji dzięki Spinnerowi możecie rozprawić się z kilkoma przeciwnikami wrzucając ich do dziur w ziemi. Na każdym poziomie znajdziecie także ikonki, dzięki którym otrzymacie dodatkowe rzuty. Poziomów w grze jest na prawdę sporo, jednak odblokowanie ich wszystkich będzie trudnym zadaniem na całe godziny. Koniecznie zagrajcie i pomóżcie wojownikom Ninjago wykonać kolejne, niebezpieczne zadanie!
Gry podobne do Lego Ninjago Spinjitzu Spinball

Zagraj w grę Mistrzowie Spinjitzu

40
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Mistrzowie Spinjitzu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 111098 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Spinjitzu Spinball - Mistrzowie Spinjitzu została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 111098 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!