OCENA GRY
87%
648 głosów

Walka Z Wężonami

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 55577Dzisiaj grano: 2 razy
Walka z Wężonami
Lego Ninjago Spinjitzu Snakedown - Walka z Wężonami
Spinjitzu Snakedown to chyba najlepsza bijatyka oparta na serialu Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu jaką znajdziecie w internecie! Gra kryje w sobie wiele niespodzianek, o czym przekonacie się podczas gry. Pierwszy etap jak zwykle polega na wyborze jednego z czterech wojowników. Każdy z nich do walki ruszy wraz ze swoją złotą bronią. Jeśli wybierzecie Cole-a waszym orężem będzie Kosa Wstrząsów. Jay do walki wykorzysta potężne Nunczako Błyskawic. Jeśli Wasz wybór padnie na Kaia ruszycie do walki uzbrojeni w Miecz Ognia. Ostatni wojownik Nindżago będzie walczył za pomocą Shurikenów Lodu. Podczas przemierzania poziomów otrzymacie dodatkowe wskazówki od Senseia Wu. Powie Wam, jak korzystać z potężnych mocy posiadanych przez Was broni, oraz jak wykonywać ciosy Combo. Podczas gry przez cały czas wędrujemy na wschód i walczymy ze wszystkimi wężonami, którzy staną na naszej drodze. Gdy natrafimy na wrogów obszar na którym się znajdujemy zostaje tymczasowo zablokowany. Aby pójść dalej musimy pokonać wszystkich przeciwników. Pamiętajcie, aby zbierać różne ikonki, monety oraz dzbanki, dzięki którym odzyskacie utraconą w walce energię. Jeśli wczujecie się w klimat gry i utożsamicie z prowadzonym przez siebie bohaterem na pewno nic nie będzie w stanie go zatrzymać! Rozglądajcie się również za portalami, które przeniosą Was do sekretnych obszarów!
Gry podobne do Lego Ninjago Spinjitzu Snakedown

Zagraj w grę Walka z Wężonami

44
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Walka z Wężonami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 55577 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Spinjitzu Snakedown - Walka z Wężonami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 55577 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!