OCENA GRY
60%
40 głosów

Poszukiwanie Starożytnych Zwojów

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 6122Dzisiaj grano: 0 razy
Poszukiwanie Starożytnych Zwojów
Lego Ninjago Legend Fighting 2 - Poszukiwanie Starożytnych Zwojów
Za chwilę wraz z Kaiem, jednym z czterech wojowników chroniących świat Ninjago wyruszycie na trudną i niebezpieczną misję. To właśni jego Sensei Wu wybrał do tej misji, ponieważ uważa, że tylko on będzie w stanie podołać wszystkim trudom wędrówki i wypełnić powierzone mu zadanie. Wyrusz wraz z nim na spotkanie z przeznaczeniem i zmierz się z licznymi wrogami, którzy będą starali się go zatrzymać. Wykorzystaj moc jego miecza ognia i zrób z tej potężnej broni użytek, gdy tylko na Twojej drodze stanie jeden z wężonów, szkieletów, piratów lub innych, niebezpiecznych stworów. Głównym celem Kaia będzie odnalezienie pięciu starożytnych zwojów, które dawno temu zostały ukryte w różnych miejscach świata Nindżago. Zwoje te zawierają pradawną wiedzę, dzięki której wojownicy światła zdobędą przewagę nad swoimi wrogami. Przeciwnicy będą sprytni i podstępni. Wykorzystają każdą nadarzającą się okazję aby pokrzyżować szyki naszego wojownika. Bądź od nich szybszy, sprytniejszy i nie daj się zaskoczyć. Podczas podróży odwiedzisz różne krainy, przemierzysz pola, łąki i stare wsie. Każdy obszar będzie pilnie strzeżony i tylko wygrana w pojedynku pozwoli naszemu bohaterowi ruszyć naprzód.
Gry podobne do Lego Ninjago Legend Fighting 2

Zagraj w grę Poszukiwanie Starożytnych Zwojów

46
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
60
40
60%
Jeśli spodobała Wam się gra Poszukiwanie Starożytnych Zwojów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6122 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Legend Fighting 2 - Poszukiwanie Starożytnych Zwojów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6122 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!